prod

Znajdź urządzenie

Wyceń urządzenie

Sprzedaj

MacBook Air MacBook Air 2020 M1 13"
Opisz stan Twojego urządzenia
MacBook Air MacBook Air 2020 M1 13" Apple MacBooks sprzedaj
Czy urządzenie działa bez zarzutu?
 •  
 •  
Czy bateria działa bez zarzutu?
 •  
 •  
Czy w zestawie znajduje się sprawny kabel sieciowy?
 •  
 •  
Czy urządzenie posiada niemiecką klawiaturę (QWERTZ)?
Procesor
Pojemność pamięci operacyjnej RAM
Pojemność dysku twardego
Oceń stan wizualny:

Nasza rada:
Im dokładniej ocenisz przedmiot, tym szybciej możemy wypłacić pieniądze na konto!

 • Nowy: w oryginalnym opakowaniu i zaplombowany
   
 • Idealny: Urządzenie "jak nowe", bez śladów użycia (Brak zadrapań, rys, przebarwień, itp.) ani uszkodzeń. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje, prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Stan dobry: Urządzenie w zadbanym stanie z pojedynczymi, lekkimi i płytkimi zadrapaniami. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje, prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Stand Dobry: stan zużycia z wieloma lekkimi śladami użytkowania lub maksymalnie 3 poważnymi takimi jak: głębokie rysy, zniszczenia, nacięcia itp. Jeżeli na urządzeniu znajdują się grawury lub inne personalizacje, prosimy wybrać "stan dostateczny".
   
 • Zły: stan zużycia z licznymi poważnymi śladami użytkowania, np. rysy, zniszczenia, nacięcia itp lub uszkodzenia (rysy na obudowie itp). Przedmiot jest jednak w całości. UWAGA: pęknięte ekrany dotykowe (jak np. w iPhonach) są zaliczane do defektów technicznych, ponieważ wpływa to negatywnie na używanie produktu.
   
Niestety wartość telefonu jest niższa niż 1 pln, więc nie możemy go odkupić. Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.
Wyceń urządzenie
Nasza cena:

Dlaczego taka cena?

Sprzedaj teraz

Bez wymogu rejestracji
Bezpłatna przesyłka
Bez ukrytych kosztów

Znane z:

Co oznacza..
Do urządzeń sprawnych zaliczamy tylko takie urządzenia, które działają bezproblemowo i nie wykazują jakichkolwiek wad technicznych. Do takich urządzeń zaliczamy te z obudową w stanie nienaruszonym, wyświetlaczem bez zarysowań oraz wszystkimi sprawnymi funkcjami.
Bateria musi być w pełni sprawna i działać bez zarzutów.
Jeżeli posiadasz w pełni sprawny oryginalny kabel sieciowy (bez pęknięć, ze stabilnym stykiem oraz żadnych uszkodzeń izolacji kabla), prosimy o zaznaczenie odpowiedzi "TAK".
Klawiatura typu QWERTZ to taka, której pierwszych sześć klawiszy w pierwszym rzędzie liter od lewej strony zaczyna się następująco: Q, W, E, R, T oraz Z . W zalezności od kraju może ona się różnić kolejnością liter (hiszpańska i angielska: QWERTY, francuska: AZERTY, itp.).
Jaki model/typ procesora posiada Twoje urządzenie?
Prosimy o podanie pojemności pamięci operacyjnej (RAM).
Prosimy o podanie pojemności dysku twardego urządzenia. W przypadku większej ilości wbudowanych dysków, istnieje mozliwość zaznaczenia tylko i wyłącznie jednej opcji.
Wpisz kod *#06#* na swoim telefonie i naciśnij zieloną słuchawkę, wyświetli Ci się na ekranie numer IMEI urządzenia ciągiem 15 cyfr bez ukośników i spacji.
KUPIMYTO

Obsługa klienta